Yeni Aksaray Turizm

 

Yeni Aksaray Turizm online otobüs biletlerinizi sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.

Yeni Aksaray Turizm Aksaray merkezli seferler yapan otobüs firmasıdır  koltuk arkası tv hizmeti sunan, yolculara konforu rahatlığı sağlayan en uygun otobüs işletmelerinden birisidir.Aksaray merkezli seferler yapan otobüs firmasıdır.Kalkış yeri Aksaray olmak üzere İstanbul,Ankara,Kayseri,Konya seferlerini karşılıklı olarak yapmaktadır.

Yeni Aksaray Turizm otobüs biletinizi sitemiz üzerinden online olarak güvenle ve anında satın alabilirsiniz.
Otobüs  Firmasının  Tarihçesi: Lider Aksaray Seyahat 19 Aralık 1999 tarihinde terminal içi No:3 Aksaray’da kurulmuştur. Hizmetine değerli Aksaray halkından gördüğü büyük destekle “Sizlerle her zaman lideriz” sloganı ile Yeni Aksaray Seyahat Turizm olarak şu anda yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Yüksek standartlı profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet vererek uluslar arası normlara uygun temel ve kültürel değerlere bağlı, daima gelişme çabasında olan, yolcuların memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkânı oluşturmak, kendimizi yenilemek, Önce Güven ve Hizmet ilkesiyle değerli halkımıza ve yolcularımıza eksiksiz ve tam hizmet vermektir.

Yeni bir yüzyılın hedefine 26 ya yakın son model otobüslerle Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kayseri, Konya ve Alanya’daki 3 adet şubesi  ile  tüm Aksaray halkına  hizmetini  devam ettirmektedir.

Türkiyenin her yerinden 4440068 numarasından bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir