Sun Express Trabzon Antalya Uçak

İçerik

 

Sun Express  Trabzon Antalya Uçak biletinizi  sitemiz  www.seyahatbiletleri.com  üzerinden online olarak sadece  iki adımda  kolayca ve  güven  içerisinde  satın alabilirsiniz.

Sun Express  hava yollarına  bağlı  olan uçak  ile  Trabzon ile Antalya arasında  uçak  ile  direkt olarak  seferlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.Uçak  kalkış saati  kış saati  uygulaması  19:55  olarak belirlenmiştir.Uçak ile seyahat süresi  ise  yaklaşık olarak  1 saat  50 dakika  olarak  hesaplanmıştır.

Dönüş bileti olarak yine aynı uçak firmasını  kullanabilirsiniz.Trabzon Antalya ile Antalya  Trabzon  uçak  seferleri karşılıklı olarak  yapılmaktadır.
Uçak bileti  yanında otobüs biletinizide sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

 SunExpress Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın iştiraki olarak, Ekim 1989 yılında kurulmuştur. Bugün yedi milyonu aşkın yolcu taşıyan SunExpress Almanya ve Türkiye arasındaki trafiğin başlıca havayolu şirketlerindendir. SunExpress 2012 yaz sezonunda Avrupa ve Türkiye, Almanya ve Mısır arasında ve Türkiye içinde haftada 1000’i aşkın uçuşuyla direkt bağlantı sağlamaktadır.
Adres  ve iletişim bilgileri :

TR-07230 Antalya, Türkiye
P.O. Box 28
Yenigöl Mah. Nergiz Sok. No: 84 PK
Muratpasa

 

Antalya, Türkiye Tic.Sic. No:12563

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir