Şanal Kırşehir Turizm Online Bilet

1901 yılında Kırşehir’in Mucur ilçesinde doğan ÖMER ŞANAL, ailesinin yükünü azaltmak için ilkokulu bitirip zorlu mücadelesine başlamış, askere gidinceye kadar kardeşleriyle birlikte nakliyecilik yapmış, askerden geldiğinde de nakliyecilik işine devam etmiştir.
Sahip olduklarını alınteriyle kazanan insanlara herzaman değer veren Ömer ŞANAL, doğruluktan şaşmamaktan yanadır. Aile bağlarına çok önem veren, ailesiyle birlikte zaman geçirmekten büyük keyif alan, kaba kuvvetten hiç hoşlanmayan, haramdan çok korkan bir insandır. ” Haram yedi sülaleden çıkar” sözüyle bu korkusunu sıkça dile getirir.

1952 yılından itibaren nakliyecilikle uğraşan Ömer ŞANAL , 1968 yılında üretilen 0 302 model otobüslerle bu sektöre devam etmiştir. Halen şirketinin yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir.

Çalışkan insanlara hayranlık duyan Ömer ŞANAL , ‘İşleyen demir pas tutmaz’ atasözünün herzaman arkasında durmuştur. Hiç birşeye çalışılmadan sahip olunamayacağını savunur.

Risk almadan büyülemeyeceğine inanan Ömer ŞANAL, borçlanmaktan hiç korkmamış, borcuna da herzaman sadık olmuştur.
Şuan yönetim kurulu başkanlığını yürüttüğü şirketi 3. kuşak tarafından yönetilmekte; yenilikçi ve dinamik şirket kültürüyle, çıtasını herzaman daha yükseklere çıkartarak ulaşım sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Şanal Kırşehir Turizm  online biletlerinizi sitemizden online olarak Şanal Kırşehir  Turizm  Güvencesiyle alabilirsiniz.Şanal Kırşehir Turizm   Türkiye’nin Her Yerinden 444 40 40 ulaşabilirsiniz.Şanal Kırşehir  Turizm   Kırşehir   Bölgesine seferler yapan Otobüs Firmasıdır.Otobüs biletlerinizi almadan Firma Fiyat ve Saati karşılaştırın Size en uygun firmayı seçin ve biletinizi hemen alın.Şanal Kırşehir  Turizmin Yaptığı bütün seferlerin biletlerini alabilirsiniz.1968 yılında üretilen 0 302 model otobüslerle bu sektöre giriş  yapmış ve  sürekli genişleyen sefer ağı ile günümüzde gelindiğinde Kırşehir  kalkış merkezi  olmak üzere bir çok noktaya  otobüs seferlerini  hizmete  sokmuştur.Online Biletleriniz  www.seyahabiletleri.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.İyi  yolculuklar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir