Safkar Safran Turizm

Safkar Safran Turizm

 

 

Karabük otobüs biletinizi online sitemizden online olarak  Kolayca ve Güvenle  alabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerinden  444 34 78

Safkar Safran Turizm

kurucuları olan YILMAZLAR ailesinin taşımacılık sektörüne girişleri, Türkiye’nin şehirlerarası taşımacılıkta gelişmekte olduğu 1945’li yıllara dayanmaktadır. O zamanlarda şehirlerarası taşımacılığın öncü yerleşim yerlerinden biri olan Karabük’te, ilk olarak karşılıklı Karabük – İstanbul seferiyle işe koyulan aile, farklı firmalarla nesilden nesile aktarılan iş kültürü ve deneyimle uzun yıllar sektöre hizmet vermişlerdir.

Şehirlerarası taşımacılık sektörünün Türkiye’de parladığı dönem olan 80’li yıllarda Karabük – Safranbolu’nun en büyük yerel firmasıyla hizmet veren aile, 2004 yılında, yeni bir girişimle, yöreye has nadide bir çiçek olan Safran Çiçeği’nden aldığı ismiyle yenilikçi, kurumsal ve modern yüzüyle Safkar Safran Turizm’i kurmuşlardır.

 

Safkar Safran Turizm, Karabük, Safranbolu’dan İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı karşılıklı seferlerinden sonra, Karabük, Safranbolu’dan Akhisar, Balıkesir, Bursa, Manisa ve İzmir yönünde karşılıklı seferleriyle ve İstanbul’dan Çankırı, Azdavay ve Araç karşılıklı seferleriyle hizmetinizdedir.

Otobüs biletlerinizi almadan Firma Fiyat ve Saati karşılaştırın Size en uygun firmayı seçin ve biletinizi hemen alın.

Safkar Safran Turizm   Yaptığı bütün seferlerin biletlerini alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir