Özkaymak Turizm

 

51 yıla uzanan bir süre, insan ömrüne ve nesillere yayıldığında, önemli bir zaman sürecidir.Özkaymak ailesi de, çalışanı emeklisi… yaşayanı; Hak’kın rahmetine kavuşanı ile hep bir aile olmayı bilmiş, acısı ile tatlısı ile ticari faaliyetlerinde de aile kurumu gibi bu günlere erişmiştir.

İşte bizi mutlu eden, gururlandıran bu tesbit ile; 1960 yıllarında başlayan kara yolu ile yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe yer alışımız, bugün Türkiye satıhında 3500 kişinin çalıştığı ve günlük ortalama 3000 kişinin taşındığı bir noktaya gelmiştir.

1974 yılında Konya’mızın ilk belgeli konaklama tesisi olan ÖZKAYMAK PARK OTEL, turizm sekröründeki ilk kıvılcım olmuş ve bugün, Antalya merkez, Kemer ve Alanya’da dördü 5 yıldızlı, biri4 yıldızlı 5 turistik tesis ve Konya’da 2 nitelikli tesisimiz ile ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan, ‘’bacasız sanayi’’ de , 3500 yatağa ulaşan kapasitesi ile ülkemizin zincir otel anlamında ilk on grubu içersinde yerini almıştır.

Ülkemizde, kapasitesi ve önemi ile birlikte sadece 2 adet bulunan stratejik önemi haiz krom-magnezit ve refrakter üretimi ile sanayi sektörüne giren grubumuz, ülke ve dünya ekonomisinde ciddi bir yeri olan bu alanda, sanayicilik ve madencilik faaliyetlerinin başarılı bir sentezini azimle hayata geçirmiştir.

Opel ve Chevrolet otomobillerinin Konya ve çevresi satış ve ana bayiliği ile de hizmet faaliyetlerine ayrı bir renk katan grubumuz, zaten yakın olduğu bir sektörde farklı ve yenilikçi politikalar ile, vatandaşlarımıza en iyiyi sunma gayretine devam etmektedir.

TV yayıncılığı, iştigal konularımız ile mütenasib muhtelif bayilik hizmetlerimiz ve sigorta acentalığı hem hemşehrilerimize örnek hizmet sunmak, hem de Konya’mızın ve çevresinin hiçbir yenilikten ve gelişmeden yoksun kalmaması amaçlanmıştır.

Hizmette devamlılık esastır. Başarı ise ulaşılması zor olmayan, ama korunması güç olan bir olgudur. İşte bu gerçeğin inancı içersinde, en iyiyi ve güzeli sunmada tüm Özkaymak camiası bütün gücü ile hemşehrilerimizin ve tüm Türkiye’nin hizmetinde olacaktır.

Özkaymak Turizm Konya merkezli otobüs firmasıdır.Kalkış yeri Konya olmak üzere Türkiyenin bir çok  noktasına otobüs seferi  vardır bunlardan bazı illerimiz Adana ,Bursa ,İstanbul , İzmir ,Ankara Karaman ,Kayseri ,Mersin ve diğer illere seferler yapmaktadır.

Konya otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden online olarak kolayca satın alabilirsiniz.Özkaymak Turizm seferlerinde yolcuların rahatlığını önemsemektedir.Yolculuk boyunca yiyecek ,içecek hizmeti sunmaktadır.Ayrıca kişiye özel tv ,internet,müzik heyecanı yaşatmaktadır.Bu özelliklerin yer  aldığı otobüs filosunda ki araçlarda  seyahat ederken  Anadolunun eşsiz manzaralarını  izlemeye doyamayacaksınız ve  Müzik  keyfini  yaşayabilirsiniz  bir çok seçenek  ile  tercihinizi  kullabilirsiniz.

Özkaymak Turizm Çağrı Merkezini  arayarak  detaylı bilgi edinebilirsiniz.
444   42   06

Özkaymak Turizm

Adres     :     Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali
KONYA / TURKEY
Telefon     :     0 332 265 01 60
E-Mail     :     info@ozkaymak.com.tr

 

Özkaymak Turizm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir