Otobüs Bileti www.otobusbiletin.com da

www.otobusbiletin.com alt yapısı , Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri düzenleyen 70’den fazla otobüs firmasını aynı merkezde toplayıp ,

müşterilerine  en ucuz otobüs bileti   fiyatları ve saat dilimlerini  sağlayarak  ve buna ek olarak otobüs firmalarını tek bir çatı  altında birleştirip son kullanıcıya zamandan ve paradan tasarruf sağlatmaktadır.Sadece  Türkiye’nin en seçkin otobüs firmalarının tüm seferlerini bir araya topladığımız sitemizde dilediğiniz   koltuğu seçin ve 2 adımda kolayca biletinizi satın alın.

logo

www.otobusbiletin.com En değerli otobüs şirketlerini tek bir çatı altında toplayarak sizlerin hizmetine sunan Türkiye’nin ” otobüs bileti  ” merkezidir.
Evden çıkmadan, otogarların kalabalığında bunalmadan, sitemizin kullanışlı ara yüzü ile tüm seyahatiniz için otobüs biletlerinizi kolayca temin edebilirsiniz!
Tüm otobüs biletlerinizi ister evinizden, ister ofisinizden ya da dilerseniz cep telefonunuzdan kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.
Üstelik  www.otobusbiletin.com  herhangi  bir  üyelik  gerektirmiyor.

Ulusoy  Turizm  , Varan Turizm   , Esadaş  Turizm  ,  Metro  Turizm  ,  Süha  Turizm  gibi  hem  kendi  merkezlerinde  hem  Türkiye  genelinde  en kaliteli  hizmeti  yolcularına  sunan  firmalar,

İstanbul  Ankara   Elazığ   Kayseri   Antalya  Erzurum   İzmir Trabzon  tüm  Türkiye’nin  her  noktasına   otobüs  bileti

Aynı  zamanda   www.otobusbiletin.com  ile  sadece  online olarak  otobüs  bileti   satış  ve  rezervasyon hizmeti  vermiyoruz  aynı zamanda  ziyaretçilerimizi düşünerek  ve  onların  beklentilerini  karşılamak için  sistemimizde  kayıtlı olmayan otobüs  şirketlerinin iletişim bilgileri dahil  olmak  üzere  www.otobusbiletin.com  ziyaret edin.

Sizde  Bilet  Satın

İnternet üzerinden  Otobüs bileti satmak için bayilik ücreti vermenize artık gerek yok. 70 otobüs firmasının kurumsal acentası olarak siz sitenizi açıyorsunuz ve biz size anlaşmalı olduğumuz firmaların biletlerini satmanız için acentalık veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir