Mermerler Turizm

 

Mermerle  Turizm Otobüs İşletmeleri  Hakkında Bilgi  Yazısı:

71. yılını kutlayan Mermerler Seyahat otobüsleri yaklaşık 76 satış noktası ile kendi bünyesinde ve şahıs terminallerinde istihdam ettiği ortalama 300 personelle hizmet vermektedir. Günde ortalama 22 otobüsle 22 sefer yapmakta, 6000 km yol kat etmektedir. Günde ortalama 1000 yolcuya hizmet vermektedir. Yılda yaklaşık 8.500 sefer yapılmakta, 2 milyon km yol kat edilmekte, 400 bin üzerinde yolcu taşınmaktadır.

Yolcu taşımacılığında memnuniyet odaklı, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen Mermerler Seyahat 1936’dan günümüze ilk günkü gibi sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

1936 yılında kurulan şirketimiz Ankara, İzmir, İstanbul, Kayseri, Antalya, Bursa, Eskişehir, Adana, Mersin hatlarında alternatifli saatlerde geniş terminal/servis ağı/halkla ilişkiler kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yaygın denetim ekiplerimiz aracılığıyla uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlem almaya, teknolojik gelişmeleri takip etmeye ve yolcularımızın değişken beklentilerini karşılamaya çalışmaktayız.

Mesleki ilkelerimizi ve itibarımızı her türlü ticari kaygının üzerinde tutarak, tüm taahhütlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi topluma karşı bir görev olarak değerlendirmekteyiz.

Yalnızca son model otobüslerimizle değil teknolojinin sunduğu her türlü yeniliği kullanarak hizmet kalitemizi artırmaya çalışıyoruz.

Kırşehir Turizm otobüs biletinizi sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Mermerler Turizm Kırşehir merkezli seferler yapan otobüs firmasıdır.

Kırşehir Otobüs Bileti

Mermerler Turizm Ankara ,Antalya ,Burdur , Bursa ,Düzce ,Eskişehir ,İstanbul illerine karşılıklı seferler yapmaktadır.Bu güzergahlar üzerinde
yolcu alıp yolcu indirme imkanı sunmaktadır.

MERMERLER SEYEHAT

ADRES     Eski Tekel Yanı Mermerler Apt. Altı KIRŞEHİR/TÜRKİYE
KIRŞEHİR MERKEZ     0386 213 13 07 – 212 63 63 pbx
KIRŞEHİR GSM     0544 313 13 07
E-MAİL     bilgi@mermerlerseyahat.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir