Malatya Beydağı Turizm

Malatya Beydağı Turizm

 Malatya Beydağı Turizm adını  bu ilde  bulunan  Beydağından  almıştır online biletlerinizi sitemizden online olarak   alabilirsiniz.Türkiye’nin Her Yerinden  444 05 44 numaralı  telefondan  arayabilir  ve  bilet  alabilirsiniz veya  rezervasyonu  adınıza  gerçekleştirebilirsiniz.Tabi  bu  işlemleri  yaparkan kesinlikle  orada ki  müşteri  hizmetleri  temsilcisine size  ulaşabilecekleri  bit  iletişim  numarası   bırakınız bu mağdur  olmamanız  için çok önemlidir.

Malatya Beydağı Turizm

Otobüs biletlerinizi almadan Firma Fiyat ve Saati karşılaştırın Size en uygun firmayı seçin ve biletinizi hemen alın.Travego  otobüsleri  ile Malatya  yollarında  siz  değerli  yolcularına  hizmetleriniz  sürdürmektedir.

Malatya Beydağı Turizm  Yaptığı bütün seferlerin biletlerini alabilirsiniz.

Malatya Beydağı Turizm  Tarihçesi  ise  şöyledir.

1972 yılında halk oylaması ile ismini alan BEYDAĞI TURİZM, bir aile şirketi olarak merhum KEMAL MUTLU(1935-2002)  tarafından kurulmuştur.
O tarihte sadece bir seferle faaliyet gösteren firma,kısa zamanda Malatya’ya mal olmuş ve sefer sayılarını arttırarak bugünkü iskelet yapısını oluşturmuştur.

Kemal Mutlu’nun 2002’de vefatından sonra şirket yönetimi oğulları Murat Mutlu,Çetin Mutlu ve Ö.Reşat Mutlu tarafından yürütülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir