Lüks Aksel Turizm

Lüks Aksel  Turizm

 

Online Otobüs Bileti-Sefer Sorgulama-Otobüs Bileti-Telefon Numaraları-İstanbul Otobüs Bileti-Otobüs Firmaları-Konya Otobüs bileti-Seferleri-Sefer Saatleri

Lüks Aksel  Turizm  online biletlerinizi sitemizden online olarak   alabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerinden 0 332 813 38 02

Lüks Aksel  Turizm 

Firmamız 26.11 1997 yılında bir aile şirketi olarak Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından kurulmuştur. Akşehir’in şehirlerarası çalışan tek firmasıdır. Akşehir’de şehirlerarası otobüsçülük çok eski bir gelenektir. Lüks Aksel Seyahat firması da bu geleneğin bir devamıdır. Firmamız halen Çiçek Bakırcı ve kızı Nazlı Kılınç yönetiminde devam etmektedir. Lüks Aksel firması müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş ve kurulduğu günden beri bunu titizlikle uygulamıştır.

Akşehir tarihi bakımdan çok eski bir yerleşim yeri olmakla beraber konumu bakımından da doğuyu batıya bağlayan bir yol güzergâhındadır. Bu sebepten dolayı Lüks Aksel Seyahat olarak üzerimize düşen bu önemli görevi elinden gelen en iyi şekilde yapmaktadır. Firmamız halen 30 araçlık filosuyla bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

Filomuzda halen 24 adet Mercedes Travego, 3 adet Neoplan Tourliner, 5 adet mercedes tourisma otobüs bulunmaktadır.

2015 yılında araç filomuzun tümünü Neoplan Tourliner ve Mercedes Travego olarak yenilemek amacındayız.Halen diğer sayfamızda göreceğiniz gibi Akşehir ve Konya Merkez kalkışlı Bursa,yalova Ankara, Antalya, İzmir – Manisa, İstanbul – Edirne, Denizli – Aydın – Söke – Bodrum, Muğla – Marmaris seferlerimiz devam etmektedir.

Otobüs biletlerinizi almadan Firma Fiyat ve Saati karşılaştırın Size en uygun firmayı seçin ve biletinizi hemen alın.

Lüks Aksel  Turizm  Yaptığı bütün seferlerin biletlerini alabilirsiniz.

Lüks Aksel  Turizm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir