Kernek Turizm

Kernek Turizm Malatya Otobüs Firmasıdır. Seyahat sırasında tv izleme ve müzik dinleme heyecanı yaşatmaktadır.Ayrıca araçlarda en seçkin gıda firmaların ikram ürünleri servis edilmektedir. Kablosuz internet ile ve uydu yayını ile yolculuğunuz boyunca hiç sıkılmayacaksınız.

Malatya Otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.Kernek Turizm kalkış yeri Malatya olmak üzere İstanbul ,Ankara ,İzmir ,Bursa ,Yalova başta olmak üzere Türkiyenin diğer illerine karşılıklı seferler yapmaktadır.

Kernek  Turizm  Kernekkart  adında bir  inidirim  kartını  yolcularına  sunmuştur.Bu sayede  bu firmayı  kullananların almasını  tavsiye ediyoruz.İşte  kart  hakkında  detaylı bilgileri  sizinle  paylaşalım

YAPILAN ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE KERNEKKART İLE İLGİLİ BAŞVURU VE DİĞER İŞLEMLERİNİZİ ARTIK SADECE İNTERNET SİTEMİZDEN YAPABİLECEKSİNİZ. ONLİNE BAŞVURU FORMUNU DOLDURUP MAİL ADRESİNİZE GELEN LİNKİ (AKTİVASYON KODU) TIKLAYARAK ÜYELİĞİNİZİ AKTİVE EDEBİLİRSİNİZ. DAHA SONRA ADINIZA BİR KART NUMARASI TANIMLANACAKTIR. DAHA SONRA MALATYA’DAKİ ŞUBELERİMİZDEN KARTINIZI TESLİM ALABİLİRSİNİZ. ESKİ KART SAHİPLERİ AYNI MAİL ADRESİNİ KULLANARAK İNTERNET ÜYELİĞİNİ YAPABİLİRLER. FARKLI MAİL ADRESİ KULLANANLAR İÇİN YENİ BİR KART NUMARASI TANIMLANDIĞINDAN ESKİ BİLGİLERİNİ GÖREMEYEBLİRLER.YAPILAN ÇALIŞMALAR SONUCU BAZI MAİL SUNUCULARININ SİSTEM TARAFINDAN GÖNDERİLEN MAİLLERİ REKLAM SINIFINA SOKARAK KABUL ETMEDİĞİ TESPİT EDİLMİŞTİR. BU SORUNU YAŞAYAN MÜŞTERİLERİMİZ FARKLI BİR MAİL ADRESİ İLE ÜYELİK İŞLEMİNİ TEKRAR YAPABİLİRLER.

Kernek Turizm Çağrı Merkezi

444 46 44

Adres

Eski Belediye Binası Arkası Esenlik Süpermarket Karşısı No: 5 Merkez / Malatya

Otobüs Şirketine Ait olan telefon numaraları :

Kroki Telefon 0(422) 323 74 75 – 323 76 77 Faks 0(422) 324 70 76 – 324 70 77

Telefon (Terminal) 0(422) 238 39 39 – 238 53 44

Telefon (İstanbul) 0(212) 658 18 44 – 658 19 44

e-Posta info@kernekturizm.com.tr

Kernek Turizm  Malatya iline  bağlı olan Kernek ilçesine  direkt olarak  otobüs seferlerini  gerçekleştirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir