KAMİL KOÇ ZONGULDAK

Kamil Koç Zonguldak  seferlerini  yaklaşık iki yıl öncesinde başlatmıştır.İstanbul  büyük şehirler  arası otobüs terminalinden kalkış  yapan otobüsleri  ilk olark  Alibeyköy  cep  terminalinde  yolcu  alımı  yapar  ve  ardında  ise  Anadolu yakasında Dudullu  olarak bilinen kendi özel  terminalden yolcu  alımı  yaparak  Zonguldak  yollarında yerini almaktdır.

Kamil koç Turim Tüm biletlerini sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz.

Otobüslerinde   bir çok  özellik  olan otobüs  şirketi  en çok  seferi  yapan şirketlerinden  birisi olma  özelliğini  elinde  bulundurmaktadır.2012 yılında  ise  konsept olarak 4 nasa  teknoloji ile  araçlarına  ekletmiştir.Lig tv  yayınları  da  olan bu  özelliklteki otobüsleri  tercih  edebilirsiniz ve Zonguldak  seferlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.
Zonguldakta  Neler yapılır  nerede  gezilir ?
Zonguldak’ın tertemiz denizinde yüzebileceğiniz birçok plaj bulunuyor. Şehrin sahip olduğu Karadeniz kıyısında Filyos, Karakum, Kireçlik, Uzunkum, Sazköy, Türkali, Gölü ve Hisarkarası plajları mevcut. Tatiliniz boyunca isterseniz tek bir plajda zaman geçirebilir, isterseniz birçoğuna gidip farklı plajlarda denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Zonguldak’ta yapılacak en keyifli aktivitelerden biri de rafting… Özellikle Devrek ilçesinde bulunan ırmakta rafting yapabilirsiniz. Bölgede her ne kadar rafting sporu çok gelişmiş olmasa da, şehre gelen turistlerin mutlaka yaşamak istediği bir deneyimdir.

Doğa yürüyüşleri sizleri dinlendirecek aktiviteler arasında… Zonguldak’ta yaklaşık 4 kilometrelik uzunlukta olan parkurda yürüyüş yaparak şehrin en güzel noktaları arasındaki Harmankaya Şelaleleri’ne ulaşabilirsiniz. Harmankaya Şelalesi Zonguldak Merkez’e yakın bir konumda yer aldığı için yürüyüş parkuru sizleri çok zorlamayacak. Yürüyüşleriniz sırasında yanınıza fotoğraf makinenizi almayı sakın unutmayın.

Zonguldak’taki birbirinden ilginç mağaraları görmeden tatilinizi kesinlikle sonlandırmayın. Eğerli ilçesindeki Cehennemağzı Mağaraları, şehir merkezine yakın bir konumda yer alan Gökgöl Mağarası ve Cumayanı Mağarası, Çaycuma’daki Çayır Köyü Su Mağarası görmenizi önerdiğimiz noktalar arasındadır. Özellikle Cehennemağzı Mağaraları mistik bir çekim gücüne sahip. Mitolojide Cehennemağzı Mağaraları Hades’in ölüler ülkesi olarak adlandırılmakta.

Zonguldak’ın yöresel lezzetlerini kesinlikle denemelisiniz. Uğmaç çorbası, cevizli dolma, yaprak sarma, malay damağınızla buluşturmanızı önerdiğimiz yöresel tatların başında geliyor. Aynı zamanda mancar sarması, kıymalı ıslama ve pumpum çorbası da denemenizi önerdiğimiz lezzetler arasında.

Kamil KOÇ ZONGULDAK telefon Numaraları

ZONGULDAK ÇARŞI  :   (372)2530034

DEVREK ÇARŞI   :  (372)5569400

ALAPLI OTOGAR   :   (372)3785507

ZONGULDAK OTOGAR   :    (372)2576634

EREĞLİ/KDZ OTOGAR   :   (372)3235060

ÇAYCUMA OTOGAR :   (372)3235060

KOZLU OTOGAR   :   (372)2664644

DEVREK OTOGAR:    (372)5560032

ZONGULDAK ÜNİVERSİTE   :   (372)2576677

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir