Hatay Ankara Uçak Bileti

Hatay  ve Ankara  arasında uçak bileti almak artık çok kolay sadece iki adımda  uçak biletinizi  satın alın.Firma Fiyat ve Saatleri karşılaştırın size en uygun uçak biletinize sahip olun.

Bu  iki şehrimiz arasında  uçak seferleri  iki şekilde  yapılmaktadır.Hatay merkezli kalkış yapan uçaklar  direkt olara Ankara  Esenboğa  Hava Limanına iniş yapmaktadır diğer sefer  ise  İstanbul aktarmalı olarak yapılamaktadır.Hatay İstanbul ve Ankara  güzergahı izlenmektedir.

Uçak seferlerini  gerçekleştiren şirketler  ise Türk Hava Yolları ile bu kuruma bağlı olan Anadolu Jet ve bunlara  ek olarak  Borajet uçak firmasına ait uçaklar da  Hatay Ankara uçak seferleri  icra etmektedirler.

Hatay ile Ankara  Uçak ile Kaç Saat sürer?  Bu sefer yaklaşık olarak  1 saat  20 dakika sürmektedir.Hava durumu ve liman yoğunluğuna göre bu süre  azalabilir veya artabilir.

Türk Hava Yolları  , Anadolu Jet ve Bora jet Uçak Biletlerinizin alımlarını  hem gidiş hem de dönüş olmak üzere  www.seyahatbiletleri.com dan gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğunuzun en iyi şekilde  geçmesini diliyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir