Gnçtrkcll’lilere Metro Turizm yarı fiyatına

Gnçtrkcll'lilere Metro Turizm yarı fiyatına
Gnçtrkcll, Metro Turizm’den bilet alan abonelerine yüzde 50 indirimli seyahat etme imkanı tanıyor.Sitemiz üzerinden kampanyalı    ve  indirimde ki otobüs  biletlerinden nasıl  yararlanabileceğinizi  paylaşıyoruz.Şimdi  ise  Metro  Turizm ile  Turkcell  ortak  bir  kampanya  ile  karşımıza  çıkıyor.Metro Turizm Türkiye’nin  en çok sefer yapan ve  en  fazla  merkeze otobüs seferini  gerçekleştiren bir  firmas  olması  nedeniyle   dikkat  çeken bir  kampanya olabilir..

 İSTANBUL (AA) – Gnçtrkcll, Metro Turizm’den bilet alan abonelerine yüzde 50 indirimli seyahat etme imkanı tanıyor. Gnçtrkcll’ler, “METRO” yazıp 2278’e ücretsiz SMS yollayıp gelen indirim kodu ile biletlerini alabilecek.

Turkcell açıklamasına göre, gençlik kulübü gnçtrkcll, avantajlı kampanya ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yeni kampanyayla seyahatlerini Metro Turizm ile yapan gnçtrkcll’liler yüzde 50 indirim fırsatından yararlanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak için “METRO” yazıp 2278’e ücretsiz SMS yollamak yeterli olacak. Cep telefonuna gelen şifre ile Metro Turizm acentelerinden, 444 34 55 çağrı merkezinden ve “www.metroturizm.com.tr” adresinden gidiş dönüş yüzde 50 indirimli biletler alınabilecek.Gidiş-dönüş bileti birlikte alındığında geçerli olan kampanya, 10 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerli olacak. Gnçtrkcll’liler kampanyadan her şifre ile 1 kez yararlanabilecek.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir