Gaziantep Ben Turizm


Ben turizm 40 adet özmal setra ve travego uydu sistemli hostesli otobüs filosuyla günlük 21 sefer düzenlemektedir. Şehir içinde bulunan Binevler, Başkarakol, Buhara, Değirmiçem, Suburcu, Keyvanbey, Şehreküstü online çalışan şubelerimizle otogara gelmeden gidiş dönüş bilet hizmeti vermektedir.

BenTurizm online biletlerinizi sitemizden online olarak  BenTurizm Güvencesiyle alabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerinden 444 11 27  numaralarını  arayabilir ve  otobüs şirketi  hakkında daha detaylı bilgiler  edinebilirsiniz

BenTurizm
Özkeleş Ailesi (Uzun Arap) 1940 yılından beri otobüscülük ile uğraşan Gaziantep’in köklü ailesidir.

Halil Özkeleş’in oğulları tarafından 2000 yılında açılıp işletilmektedir.Ben Turizm alt yapısı kuvvetli şirket olup turizm seyahat acentası akaryakıt servis ve yedek parça ile iştigal etmektedir.

Ben turizm 40 adet özmal setra ve travego uydu sistemli hostesli otobüs filosuyla günlük 21 sefer düzenlemektedir. Şehir içinde bulunan Binevler, Başkarakol, Buhara, Değirmiçem, Suburcu, Keyvanbey, Şehreküstü online çalışan şubelerimizle otogara gelmeden gidiş dönüş bilet hizmeti vermektedir. Ayrıca www.benturizm.com.tr internet şubemizden bilet rezerve ve satışı yapılmaktadır.

Şirketimiz hızla kurumsallaşmakta olup bu adımla TSE hizmet yeterlilik belgesi almıştır.

Hizmet kalitemizi yükseltmek için sizlerden istek ve taleplerinizi 444 11 27 nolu telefona veya info@benturizm.com.tr internet adresine bildirmenizi istiyoruz.Otobüs biletlerinizi almadan Firma Fiyat ve Saati karşılaştırın Size en uygun firmayı seçin ve biletinizi hemen alın.Ben Turizm otobüs bileti  alırken bizi  tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir