ELAZIĞ HAZAR TURİZM

HAZAR TURİZM

444 03 23

Elazığa Otobüs biletinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Hazar turizm ile Elazığa seyahat edebilirsiniz.

1967′ de Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar ile münferit yolcu taşımacılığı ile HAZAR TURİZM taşımacılığa başlamıştır. 1970′ li yıllara kadar havalı Apollo marka araçlar ile o günlerin zor koşullarında yolcu taşımacılığına devam edilir.

1970′ li yıllarda Mercedes fabrikasının ürettiği dönemin meşhur ve hala günümüzde bile çalışmaya devam eden O 302 otobüsler piyasada yerini alarak düzenli olarak şehirler arası yolcu taşımacılığı büyük bir rekabet içinde hizmet verilmeye çalışılır.

Yeni bir yüzyılın “Önce Hizmet ” sloganı önderliğinde 30 adet son model otobüs filosu, 300′ ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli, 30 adet şehir içi servisi, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurtiçi ve şehir içi servis araçları ile modern, çağdaş özel yolcu terminali, Bilgisayarlı Bilet Otomasyon Sistemi, modern konaklama tesisleri ile değerli yolcularımızı Türkiye genelinde Ege, Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu,Akdeniz bölgesi olmak üzere 50 ilimize en kısa zamanda, en modern teknolojiyi sunarak, güvenli olarak ulaşımda hizmet vermekte

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir