Devran İpek Turizm

Firma 1958 yılında Sarız Birlik adında A.Yusuf Alkan tarafından kurulmuş, daha sonra Devran Turizm ve S.S. Anadolu Turizm olarak daha sonra 2004 yılında Kayseri Devran Turizm olarak Uğur Alkan adına yeniden belge almıştır. Kayseri otobüs biletlerinizi online olarak sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.Devran İpek Turizm Kayseri merkezli seferler  yapan otobüs firmasıdır.

Devran İpek Turizm Türkiyenin her bölgesine seferler yapmaktadır.Devran İpek Turizm müşterilerin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.Devran İpek Turizme Türkiyenin her yerinden  444  38  38  numarasından ulaşabilir ve  otobüs  seferleri  bilet  alımı  veya  rezervasyonu  hakkında  detaylı olarak  bilgiler edinebilirsiniz.

İPEK DEVRAN TURİZM
ADRES
BELEDİYE OTOGARI NO:5    Kocasinan / KAYSERİ / TÜRKİYE
E-POSTA

bilgi@ipekdevranturizm.com

Kayseri otobüs seferlerini sitemiz üzerinden sorgulayabilir ve online olarak alabilirsiniz.

Kayseri Devran İpek Turizm İyi Yolculuklar Diler…

Tek yapmanız gereken gideceğiniz yere yapılan seferleri ve biletleri sorgulamaktır. Birçok noktaya yeni seferler düzenleyen firma yaz tatilinde tüm tatil beldelerine seferler düzenlemektedir. Ucuz otobüs biletleri ile yolcuların ilk tercihleri arasında yer alan firma güvenli ve kaliteli yolculuklarla gönülleri feth etmektedir. Firmadan bilet ya da bilgi almak için 444 00 38 no’lu telefonu Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz. Kent Turizm otobüs firmasının otobüs biletlerini sitemizden almak hiçte zor bir şey değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir