Çorum Ankara Bilet

Çorum Ankara bileti temin edebileceğiniz  güvenli otobüs ve uçak  bileti  arama  ve  alma  motoru  yani  sistemimize  kısaca  bilet  motoru da  diyebiliriz.

Ankara ‘ülkemizin  başkentidir.bu  çok önemli  olan  ilimize  yapacağınız  tüm  ziyaretlerinizin  biletleri  gerek  hava gerek  kara  yolu  seyahat  acentalarının  biletlerini de  sorgulayabilirsiniz.dan diğer tüm illere yapacağınız karşılıklı otobüs seferlerinde otobüs biletlerinizi sitemizi  ziyaret ederek online olarak satın alabilirsiniz.

Çorum Ankara hattı  otobüs  seferlerinin ve  yolcu  potanseli  olarak  bakıldığında  önemli  bir  yere sahiptir.Ankara   ile   yakın olması nedeniyle   Çorum  da  önemli  bir   geçiş  noktası üzerinde yer almaktadır.

Çorum Ankara arası molalarla birlikte 4 saat sürmektedir.Çorum Ankara hattı üzerinde günlük sefer yapan otobüs firmaları ve sefer saatlerini  sitemiz üzerinde  yer  alan  güvenle  kullanabileceğiniz  bilet sisteminden  öğrenebilirsiniz.

Bütün araçlarımızda her koltuğa ait emniyet kemeri bulundurma zorunluluğu  kısa süre  önce yürürlüğe girmiş  ve  bu uyglamada otobüs  firmalarının  filosunda  yer alan  araçlarda da  vardır.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek adına çalışan tüm personelimizin güler yüzlü olması ve yolcularımızla birebir
ilgilenmesi temel ilkelerimizdendir.
Ulusoy Turizm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir