AFYON OTOBÜS FİRMALARI

Afyon iline direkt olarak  yerel  bir otobüs  bulunmamaktadır.Afyon  halkının bu ihtiyaçlarını  ise Türkiye geneli  otobüs seferleri  olan ve  kendisini  ispatlamış olarak  hizmetlerini  devam ettiren otobüs şirketleridir.Bu otobüs  firmaları bünyesinde  faaliyet yapan otobüsler  İstanbul Bayrampaşa  otobüs terminalinden kalkış yapmakta ve aynı şekilde  bir otobüs ise Afyon  ilinden hareket ederek otobüslerin  karşılıklı olarak sabit bir şekilde sefer yapmalarını  sağlamaktadır.Bu  sayede  Afyon iline  hem  gidiş  hem de  dönüş  biletinizi  alabilirsiniz.

Afyon ilinden Ankara ve İstanbula  seyahat esnasında  Siz iyisi mi bırakın onları, yolculuğunuzun başında biraz müzik iyi gider… En sevdiğiniz müzik türünde, yüzlerce şarkı arasından istediğinizi seçin. Açık büfe ikram servisimiz başladı. Kahvenizi yudumlarken yerli veya yabancı film arşivinden seyir zevkinize hitap edecek bir filmi mutlaka bulacaksınız. İyi seyirler…
Sessiz konumdaki cep telefonunuz çalıyor. ‘‘Eyvah filmin en heyecanlı yeri!’’. Merak etmeyin hiçbir şey kaçırmış değilsiniz. Ne de olsa filmleri istediğinizde duraklatabilir, ileri-geri alabilirsiniz. Arayan anneniz. Sizi merak etmiş ve nerede olduğunuzu soruyor. “Daha yeni çıktık yoldayız” diyorsunuz ama bir bakıyorsunuz ki varmak üzeresiniz, yolculuğunuzun nasıl geçtiğini fark etmemişsiniz bile! Biliyoruz ki o koltuktan kalkmak hiç istemiyorsunuz.

İşte size bu  ayrıcalıklı  yolcuğu  sağlayan Kamil Koç  Anadolu Ulaşım  Metro Turizm Pamukkale Turizm otobüs firmaları tercih edebilirler  bu şirketler  arasından  ise   ANADOLU TURİZM,ULUSOY TURİZM  Afyon otobüs biletlerini sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir