ADIYAMAN GÜLARAS

Adıyaman otobüs firması olan Gülaras Turizmin yaptığı tüm seferlerin biletleriniz sitemiz üzerinden Gülaras Güvencesiyle alabilirsiniz.

Otobüs biletlerinizi almadan Firma Fiyat ve Saati karşılaştırın Size en uygun firmayı seçin ve biletinizi hemen alın.21.YILINDA TÜRKİYE’de EN ÇOK YENİLİK YAPAN TEK FİRMADIR.

Adıyaman Gülaras  otobüs  işletmelerinin  bünyesinde  yer alan ve  bir çok  merkezden kalkışlar  yaparak  Adıyaman  ilimize yolcu taşımacılığı yapan ve  uzun seyahat süreleri  olduğundan  dolayı  yolcularının istekleri  doğrultusunda  şirket  içerisinde yer alan araçlara  bazı  önemli teknolojik  yenilikleri uygulamıştır.Bu sayede  daha  konforlu ve  eğlenceli  bir  seyahat  hedeflenmiştir.İşte Gülaras  Seyahat otobüs özelliklerinin  daha iyi  anlaşılabilmesi  için  maddeler  halinde  sizlere  sunuyoruz
• ADIYAMANA TEKNOLİJİ GETİREN İLK FİRMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIMAKTADIR.

• FİRMDA BULUNAN TÜM ARAÇLAR 2011 MODEL ÖZELLİGİNDEDİR.

• FİRMADA BULUNAN TÜM ARAÇLARIMIZ KOLTUK ARKASI TV ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

• İLK OLARAK AVRUPADAN İTHAL EDİLEN 3 ADET NEOPLAN (STARLİNER) ARAÇ ALINDI.

ADIYAMAN GÜLARAS TURİZM 21. Yılında Sizlere Dünya Markası; Neoplan Starliner ve Mercedes, Travego 2011 Model Otobüslerle Her koltuk 1 numara Koltuk Arkasi Tv Ve internet Baglantısı ile Tüm Türkiye Yollarında Ve Türkiyede Otobüs Filomuzla Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.
Otobüs  şirketine  ait  daha detaylı  bilgi  edinebileceğinizi  düşünerek  adres  ve  telefon ile  uluşabileceğiniz  iletişim  bilgilerinizi  siz  değerli  ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz .

ADRES Atatürk bulvarı otogar No:5     ADIYAMAN / TÜRKİYE
TELEFON (0416) 213 54 00 – 213 54 01
GSM (0541) 342 02 02
E-MAIL info@gularas.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir